Aqua Fit

pic AQUA FIT to wspaniała, bezpieczna forma ruchu dla osób z: nadwagą; dla osób mających problemy z kręgosłupem i stawami; dla kobiet - masujący wpływem wody to skuteczny sposób walki z cellulitem. Aqua fit to rewelacyjne zajęcia dla każdego. Aqua fit to aerobik, siłownia, masaż, relaks dla kręgosłupa i stawów podczas każdych zajęć!  Zapisy 606 993 129. Tylko  15 miejsc

Program Mniej kg 2017!

picZapraszamy do wzięcia udziału w programie odchudzający "Mniej kg 2017". Amfit ufundował nagrody dla osób, które  najwięcej schudną w ciągu tego roku - info 606 993 129. Proponujemy konsultacje treningowe dopasowane do indywidualnych potrzeb.

zdrowy kręgosłup

pic

Na zajęciach zdrowy kręgosłup (pilates + body shape +joga) wzmocnisz mięśnie głębokie, poprawisz postawę, zwiększysz ruchomość w stawach, rozciągniesz przykurczone mięśnie,zrelaksujesz się. Zapraszamy na zajęcia w poniedziałki  i środy o 20:00

Indoor Cycling

picIndoor Cycling (IC) to forma grupowych zajęć, która cieszy się ogromnym powodzeniem w klubach fitness:. dynamiczna jazda na specjalnym rowerze przy motywującej muzyce pod kierunkiem wyszkolonego instruktora( I.C.E.) Każdy, kto regularnie uprawia Indoor Cycling zyskuje siłę woli i umiejętność pokonywania własnych słabości. Każda góra na drodze staje się przygodą a nie przeszkodą...

Rollmasaż

picRollmasaż z podczerwienią to profesjonalne urządzenie do odnowy biologicznej, masażu limfatycznego, które masuje całe ciało, modeluje sylwetkę, usuwa cellulit, zmniejsza tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę, poprawia przemianę materii, stymuluje mięśnie, relaksuje. Tylko w Amfit rollmasaż do karnetu Cardio gratis!

Fit 60+

picProponujemy fit zajęcia grupowe i indywidualne pod opieką instruktorki:
gimnastykę, ćwiczenia cardio, siłownię, ćwiczenia w wodzie.  Wzmocnij ciało,serce, umysł!. Bądź fit, Bądź Amfit!

Siłownia

picPod opieką instruktorów, w miłej atmosferze, kobiety i mężczyźni ( w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności) dbają o formę, figurę oraz zdrowe plecy.

Vibroboost

pic VIBRA TRENING  opiera się na  stymulacji nerwowo-mięśniowej wykorzystującej drgania mechaniczne o odpowiednich częstotliwościach i amplitudzie. Drgania te mają stymulujący wpływ na  mięśnie, ścięgna, więzadła, kości, skórę.  Vibra trening usprawnienie krążenia krwi i limfy, oczyszczenie organizmu z toksyn, zapobiega zatrzymywaniu wody w komórkach, wytwarza hormony "szczęścia". Wibracje ułatwiają dostęp tlenu do komórek i likwidują cellulitis. 

Cardio

picSala Cardio to serce Amfit, gdzie nasi Klubowicze mają do dyspozycji maszyny z najnowszej linii Life Fitness. Dzięki nim mogą przeprowadzać treningi redukujące tkankę tłuszczową lub wzmacniające układ krążeniowo-oddechowy. Zapraszamy na bezpieczny trening pod kontrolą pracy serca !

Aktywność i Zdrowie dla Ciebie

pic

Fitness Club Amfit to oferta dla firm, rodzin, osób w każdym wieku, o różnym stopniu sprawności fizycznej, dla których proponujemy:

FAT %

picCiężar ciała nie jest dobrym wskaźnikiem zdrowia. To nadmiar tkanki tłuszczowej stanowi prawdziwe zagrożenie. Należy pamiętać, że właściwym celem diety i wysiłku fizycznego jest redukcja tkanki tłuszczowej, której może (choć nie musi) towarzyszyć zmniejszenie ciężaru ciała. Sprawdź w klubie Amfit zawartość tłuszczu w swoim organizmie.

Fitness

picProponujemy szeroką ofertę motywujących zajęć grupowych. Zapraszamy na zajęcia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności !

Sauna

picW saunie IR (podczerwień) tracimy nawet do 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie. Temperatura w jej wnętrzu jest łagodna 50 – 70 stopni C, dlatego z tego typu zabiegów może korzystać niemal każdy, nawet codziennie. To wspaniała odnowa biologiczna, relaks, detoksykacja…

Fit Junior

pic

W środy o 16:00 zapraszamy przedszkolaków i szkolniaków na zajęcia do klubu Amfit.  Fitness dla dzieci to nasz autorski program łączący gimnastykę, zabawę i taniec. Koszt za 4 zajęcia w miesiącu 30 zł. Więcej informacji: Tel. 606 993 129

picture
Więcej