Amfit Start  /  O nas

O nas

Fitness Club Amfit istnieje od września 2003 roku. Dzięki swoim działaniom prozdrowotnym marka Amfit jest rozpoznawalna nie tylko w Świebodzinie, ale także w Polsce. Nasza szeroka oferta jest przygotowana z myślą zarówno o kobietach jak i o mężczyznach, w różnym wieku i o rożnym stopniu sprawności. Wspólnie z Klientami ustalamy cele treningowe i działamy razem, aby osiągnąć zamierzony efekt. Kadra Amfit to specjaliści, dla których praca jest jednocześnie pasją i sposobem na życie. To oni pomogą Państwu osiągnąć założony cel. Specjalnie dla naszych Klientów sukcesywnie poszerzamy ofertę zajęć. Tylko u nas możecie Państwo cieszyć się ze światowych nowości prowadzonych przez licencjonowanych instruktorów: I.C.E Indoor Cycling (grupowa jazda na rowerach stacjonarnych)  ZUMBA i innych.

 

Fitness Club Amfit to miejsce, w którym warto bywać, to miejsce w którym każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Nasz klub to nie tylko trening, to miejsce spotkań i nawiązywania nowych znajomości. To miejsce,  które będziecie Państwo kojarzyć z aktywnie i zdrowo spędzonym czasem, wśród przyjaciół i satysfakcją z własnych osiągnięć.

 

Świetna lokalizacja klubu Amfit, sąsiedztwo BASENU MIEJSKIEGO, marketu TESCO, restauracji i hotelu GRAFFIT, najwyższego na świecie pomnika CHRYSTUSA oraz duży parking pozwolą każdemu Klientowi na połączenie treningu w naszym klubie z innymi sferami życia.

 

W celu jak najlepszego spełnienia oczekiwań jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych Klientów. Życzymy wiele satysfakcji w korzystaniu z coraz szerszej oferty klubu i zapraszamy na najnowsze promocje !

Dołącz do nas i zadbaj o swoją formę już dziś!

Bądź Fit- Bądź Amfit :-*